Skip to main content

W minionym roku w Deska Design działo się wiele! Nasza przestrzeń to nie tylko świetna okazja dla Klientów, aby na żywo zobaczyć interesujące ich modele podłóg. Ku ogromnej radości naszego zespołu, ale także zaprzyjaźnionych z nami twórców wnętrz, zintensyfikowaliśmy organizację wyjątkowych w swoim charakterze spotkań. Dlaczego tak chętnie organizowaliśmy spotkania dla architektów? Zobacz jakie szkolenia i spotkania zorganizowaliśmy w minionym roku i w jakich wydarzeniach branżowych wzięliśmy udział!

szkolenie z desek podłogowych

Szkolenia dla architektów w Gdynia

Nasze showroomy odwiedza mnóstwo osób. Są to przede wszystkim Klienci, chcący poznać najnowsze trendy aranżacyjne i wybrać idealną podłogę do swojego wnętrza. Bardzo często przychodzą w asyście architektów. Mamy to szczęście, że z wieloma z nich znamy się doskonale – współpracujemy od lat i wspólnie działamy na rzecz przestrzeni naszych Klientów. Oni dostarczają wizję i wspaniałe projekty wnętrz, my najlepsze produkty. Bardzo cenimy taką współpracę i właśnie dlatego szkolenia dla architektów są dla nas niezwykle istotną częścią naszej codziennej pracy. Co więcej, to nie tylko spotkania z architektami czynnie działającymi w branży, ale także osobami, które w niedalekiej przyszłości marzą o tym zawodzie. Deska Design inspiruje do działania wszystkich, którzy pasjonują się wyjątkowymi aranżacjami wnętrz.

Szkolenie DeskaDesign

Szkolenia dla architektów Gdańsk

Tworzone przez architektów wnętrza wyróżniają się dopracowaniem i starannością. Nie można więc zapominać o detalach, które uzupełniają każdą aranżację. Niedawno w naszym showroomie w Gdańsku mieliśmy przyjemność organizować szkolenia dla architektów z pracowni architektonicznej P2 Pikiel & Piltz. Dziewczyny miały okazję porozmawiać z Kasią o wszystkich produktach, które możemy wspólnie zaoferować naszym Klientom. Rodzaje podłóg drewnianych, poszczególne dekory i charakterystyka desek – tej wiedzy nie mogło zabraknąć. Szkolenia dla architektów to nie tylko poznawanie wiodących produktów, ale także ich specyfikacja. To niezwykle ważne, aby wiedzieć, jakie parametry podłogi można dostosować do potrzeb wnętrza oraz gustu Klienta.

Jakiś czas temu gościliśmy u nas także uczestników zajęć w Szkole Praktyków. Padło mnóstwo pytań na temat naszych produktów, na które odpowiedziała nasza niezastąpiona Anita Płonka z showroomu w Gdyni.

Szkolenia dla architektów z wiodącymi producentami podłóg drewnianych 

Szkolenia dla architektów to istotna część naszego rozkładu pracy, jednak nie siadamy na laurach i sami bardzo chętnie się szkolimy! W 2022 roku mieliśmy kilkukrotnie przyjemność gościć przedstawiciela marki Chapel Parket, która jest naszym partnerem od wielu lat! Podłogi tej firmy to prawdziwa perełka na rynku podłóg drewnianych. To wielka przyjemność poznawać zupełnie nowe produkty, a także ​​tajniki produkcji, wykańczania oraz wybarwiania desek!

Szkolenie Deska Design z analizy podłóg drewnianych

Szkolenia dla architektów Poznań

Poznań również nie odpuszczał i szkolił się intensywnie z innowacyjnych produktów w branży wnętrzarskiej. Doradcy handlowi z Poznania mieli okazję gościć u siebie m.in. przedstawiciela firmy Teja, który przedstawił ich flagowe produkty – listwy przypodłogowe, których idea polega na nieprzecinaniu zewnętrznej warstwy polipropylenu podczas docinania kątów. Mieliśmy okazję zobaczyć specjalną gilotynę, którą wykorzystuje się do cięcia listew!

Szkolenia dla architektów z marką Cosentino 

Absolutnie wyjątkowym wydarzeniem było szkolenie zorganizowane w ramach cyklu Akademia Architekta Deska Design z marką Cosentino. Architekci oraz nasz zespół mieli okazję poznać nietuzinkową kolekcję kamieni naturalnych, a także dwa nowe produkty: Silestone – konglomeraty kwarcowe oraz Dekton – spieki kwarcowe. Szkolenie zakończyło się konkursem przygotowanym przez firmę Cosentino, w którym do wygrania były produkty pielęgnacyjne tej marki. To szkolenie otworzyło cykl spotkań z architektami, w którym Deska Design pragnie przybliżyć projektantom nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie, dostępne w naszych showroomach.

Szkolenie z tkanin i tapet

Wielkim sukcesem okazało się szkolenie zorganizowane przez Patrycję Różycką, która na co dzień współpracuje z nami przy doborze tkanin, tapet, okładzin ściennych i dywanów dla naszych Klientów. Szkolenie z Patrycją było strzałem w 10 i zgromadziło ponad 20 architektów i projektantów z Trójmiasta i okolic. Panie miały okazję zainspirować się najnowszymi kolekcjami od światowej sławy producentów w dziedzinie tapet i tkanin! W tym roku planujemy powtórzyć szkolenie – tym razem w formie warsztatowej!

Szkolenie z tynków dekoracyjnych

Właśnie taką warsztatową formę przyjęliśmy dla szkolenia z tynków dekoracyjnych z marką Novacolor Polska, podczas którego uczestnicy mieli okazję stworzyć inspirujące wzory. Novacolor Polska zaprezentowała lubiany przez projektantów i achitektów produkt – glinianą masę Calcecruda, dzięki której każde wnętrze zyska niepowtarzalny efekt! To była iście artystyczna zabawa, która w efekcie przerodzi się w piękne projekty!

Beton architektoniczny nie wychodzi z mody!

Wielokrotnie w showroomach Deska Design pojawił się też przedstawiciel firmy VHCT Beton Architektoniczny, który zaprezentował możliwości i potencjał tego właśnie materiału. Architekci i projektanci zaprzyjaźnieni z nami uwielbiają ten produkt, a dzięki współpracy z firmą VHCT mają ogromną gamę możliwości wykorzystania go w swoich projektach!

Szkolenie DeskaDesign - beton architektoniczny

Drewno w domu – spotkania z drewnem w tle!

W 2022 roku gościliśmy w naszych showroomach przedstawiciela partnerskiej firmy Parkiet Hajnówka. Podczas szkoleń zdobywali wiedzę nie tylko zaprzyjaźnieni architekci, ale także nasi doradcy handlowi. Co więcej, nasz zespół także w minionym roku odwiedził zakład produkcyjny firmy Parkiet Hajnówka. Podczas wizyt mogliśmy na własne oczy przekonać się, jak ogromna jest to produkcja i jak ręczna praca doświadczonych osób jest w tym wszystkim istotna. To były świetne i bardzo pouczające spotkania!

Tarasy – nieodłączna część pięknego domu!

Uwielbiamy ogrodowe przestrzenie, dlatego w 2022 roku nie mogło zabraknąć u nas przedstawiciela firmy JAF Polska, który opowiadał o aspektach estetycznych i użytkowych tarasów drewnianych oraz kompozytowych. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wysokiej jakości produktom m.in. właśnie od JAF Polska, weszliśmy na wyższy level i poszerzyliśmy naszą ofertę, która wchodzi w życie już od wiosny 2023 roku!

Czy organizujemy szkolenia dla architektów “na zamówienie”? 

Z przyjemnością gościmy u siebie Klientów, architektów i wszystkie osoby zainteresowane designem. Jeśli pracownia prosi nas o organizację szkolenia dla architektów, z przyjemnością umawiamy się na konkretny termin spotkania i aranżujemy je w jednym z naszych showroomów. Musimy tylko dopasować nasz kalendarz do potrzeb zainteresowanych!

Jeśli zatem chcielibyście zorganizować szkolenie produktowe dla swojej pracowni lub potrzebujecie przestrzeni do edukacji w zakresie designu, showroomy Deska Design służą swoją przestrzenią w 2023 roku! Wystarczy, że napiszecie do nas e-mail z informacją, a z pewnością wspólnie ustalimy dogodne warunki realizacji takiego spotkania.

Jedno z największych wydarzeń w 2022 roku – Deska Design Garden Days!

W 2022 roku do showroomu Deska Design zawitali producenci z Holandii, Czech, Wrocławia i Pomorza w ramach dedykowanego wydarzenia: Deska Design Garden Days.
Niezapomniany event, w którym architekci z różnych części kraju wraz z pasjonatami dobrej jakości designu, wymienili się doświadczeniami i poznali najnowsze trendy w dziedzinie zagospodarowania części outdoorowej! Podczas wydarzenia nie zabrakło merytorycznych prezentacji Partnerów, doskonałych produktów do aranżacji przestrzeni na zewnątrz, miłych niespodzianek, zakulisowych rozmów i dobrego jedzenia!

Wśród prezentowanych produktów znalazły się: meble ogrodowe, tarasy kompozytowe, płyty tarasowe betonowe i ceramiczne, beton architektoniczny, oświetlenie ogrodowe i tarasowe, stoły i misy wodne, paleniska, donice, obrzeża, tkaniny outdoorowe, rośliny, sztuczne trawy.
Cieszymy się, że Deska Design od czasu do czasu zamienia się również w płaszczyznę wymiany doświadczeń osób, których pasją jest urządzanie przestrzeni w zakresie architektury wnętrz, jak również projektowanie zieleni i małej architektury ogrodowej! Wśród Partnerów wydarzenia pojawiły się marki takie jak: Egoé Polska, ADEZZ – we produce garden products for professionals, Lenta, ORLEX BETON, Libet, Multicontract, Zielony, Loft, VHCT – Beton Architektoniczny, JAB ANSTOETZ Group!

 

Deska Design Garden Days

Eventy w Deska Design!

Przestrzeń Deska Design służy wielu przedsiębiorcom – nie tylko tym, związanym z designem i wnętrzami. Od czasu do czasu w naszym gdańskim showroomie, którego niepowtarzalna loftowa przestrzeń przyciąga fotografów, projektantów i stylistów, kusi także do organizacji wydarzeń. Pod koniec grudnia mieliśmy przyjemność zorganizować w Deska Design II urodziny firmy 2bePRO – naszego biznesowego Partnera. Ponad 100 zaproszonych gości, przestrzeń dopasowana do potrzeb eventu, scena stworzona specjalnie na potrzeby prelekcji i najlepsza w Trójmieście atmosfera. Taka właśnie jest Deska Design, również po godzinach!

Targi, wydarzenia branżowe, spotkania w 2022 roku

Miniony rok był dla nas niesamowicie obfity w inspiracje! Odwiedziliśmy kilka branżowych wydarzeń, związanych z wnętrzami, m.in. targi Architect At Work 2022 czy Warsaw Home&Contract 2022! Czekało tam na nas mnóstwo nowinek branżowych, ciekawych aranżacji i elementów wykończeniowych oraz dekoracyjnych, dzięki którym wnętrza zmieniają swoje oblicza!

Deska Design Garden

W związku z tym, że już od tego roku ruszamy z naszym najnowszym projektem Deska Design Garden, rok 2022 poświęciliśmy na solidne przygotowanie się do tego etapu. Nasze czerwcowe wydarzenie było bowiem początkiem, w którym poznaliśmy złożoność i potencjał branży ogrodowej. Postanowiliśmy, że chcemy więcej!

Dlatego w 2022 roku odwiedziliśmy wiele wydarzeń, skupiających się właśnie na tej ogrodowej przestrzeni. Zaczęliśmy od Międzynarodowej Wystawy „Zieleń To Życie”, następnie udaliśmy się do firmy Garden Space z Oświęcimia, w która obdarowała nas obłędnymi pomysłami na aranżację ogrodu. W tym temacie chcemy oferować najwyższy, światowy poziom, dlatego odwiedziliśmy także Cana Concept – polskiego producenta nowoczesnych kuchni letnich. W temacie kuchni do ogrodów udało nam się także rozpocząć współpracę z firmą Qgesto i tym samym staliśmy się jednym z dystrybutorów nowoczesnych i komfortowych kuchni ogrodowych, charakteryzujących się połączeniem kuchni, baru, grilla i kina domowego! Poszerzyliśmy horyzonty także o nowoczesne wysuwane balustrady od producenta Wind-Dam Balustrade, które sprawdzą się kapitalnie na tarasach, balkonach, antresolach, w restauracjach czy hotelach!

Mamy wielką nadzieję, że to dopiero początek! Wierzymy, że 2023 rok będzie dla nas przełomowy, a projekt Deska Design Garden nabierze wiatru w żagle! Tym bardziej, że będziemy oferować nie tylko produkty do aranżacji ogrodów i tarasów, ale także kompleksowe projekty i aranżacje tych przestrzeni! Nasze projektantki już nie mogą doczekać się kolejnych wyzwań! Mamy nadzieję i głęboko wierzymy, że 2023 rok przyniesie nam mnóstwo dobrego!

Wraz z podziękowaniami za rok pełen wspólnych projektów, życzymy Wam tego samego!