Taras

Deska drewniana

To rozwiązanie nada życia i charakteru każdemu tarasowi, oraz wtopi się w naturalność ogrodu. Głównym materiałem, z którego wykonywane są tego tupu deski to gatunki drzew cechujących się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Do najbardziej popularnych należy Bangkirai

Deska kompozytowa

Niezwykle trwałe rozwiązanie dla wykończenia tarasów, pomostów, oraz elewacji. Łatwe w utrzymaniu oraz całkowicie odporne nie tylko na warunki atmosferyczne, ale także pleśń, owady, odbarwienia, czy odkształcenia.

Bruk drewniany

Bruk drewniany świetnie sprawdzi się nie tylko na balkonie, czy tarasie, ale również w ogrodzie, czy nawet na podjeździe przed domem. Wykonany z robinii akacjowej materiał jest niezwykle twardy i odporny na warunki atmosferyczne. Twardy zintegrowany podkład z tworzywa sztucznego zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, i sprawia, że bruk nie jest narażony na kontakt z wilgotnym podłożem.

 

PRODUCENCI

TWINSON

Tarasy Twinson to nie tylko nowoczesny design i estetyka, ale przede wszystkim komfort użytkowania, którym będziesz się cieszył przez przez wiele lat. Antypoślizgowe powierzchnie tarasów Twinson spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Sześć pięknych wersji kolorystycznych deski kompozytowej, które przez wiele lat zachowują atrakcyjność i dwa rodzaje struktury powierzchni w systemie Terrace pozwalają na swobodę w projektowaniu tarasów i ogrodów. Terrace to wybór idealny, jeśli szukacie Państwo przystępnych cenowo, szczególnie wytrzymałych desek tarasowych o naturalnym wyglądzie drewna. Dwanaście dostępnych wariantów pozwoli na realizację wszelkich projektów aranżacji przestrzeni zewnętrznych.

Timberness

Timberness to marka innowacyjnych desek kompozytowych stworzonych w oparciu o ideę hybrydy – połączenia dwóch, maksymalizujących korzyści, rozwiązań. To produkty w 100% polskie – produkowane w kraju przez polską firmę. Do ich wytwarzania wykorzystywana jest zaawansowana, nowoczesna linia produkcyjna, a ich jakość jest wynikiem spełniania odpowiednich norm produkcyjnych oraz starannego dobierania tworzyw. Za produkty marki Timberness odpowiada zespół z dużym doświadczeniem w branży. DESKA TIMBERNESS SELECT Deska SELECT to wybór dla tych, którzy szukają niestandardowych rozwiązań. Jej większa szerokość nadaje nowoczesny, niepowtarzalny wygląd i pozwala na realizowanie autorskich projektów. Ogranicza także liczbę potrzebnych desek i przyspiesza montaż. Dopasowana została też wysokość deski – dzięki temu, że jest niższa, możliwe jest jej zastosowanie nie tylko w miejscu takim jak taras, ale również na balkonie. Deska SELECT ma klasyczną konstrukcję komór. Wyprodukowana została ze starannie wyselekcjonowanych surowców.