Kontakt

SHOWROOM GDAŃSK

Aleja Grunwaldzka 303
e. gdansk@deskadesign.pl

Marek Gołdyn
t. +48 507 211 611
e. marek@deskadesign.pl

Katarzyna Kryńska
t. +48 501 506 678
e. katarzyna@deskadesign.pl

Barbara Żmudzińska
t. +48 507 211 811
e. barbara@deskadesign.pl

SHOWROOM GDYNIA

ul. Wielkopolska 268
e. gdynia@deskadesign.pl

Anita Płonka
t. +48 509 622 542
e. anita@deskadesign.pl

Karolina Krupniewska
t. +48 514 965 849
e. karolina@deskadesign.pl

Magdalena Mioskowska
t. +48 502 067 557
e. magda@deskadesign.pl

SHOWROOM POZNAŃ

ul. Czechosłowacka 104 A
t. +48 501 935 111
e. poznan@deskadesign.pl

Stanisław Piechnik
t. +48501935133
e. stanislaw@deskadesign.pl

Maciej Walczak
t. +48501935111
e. maciej@deskadesign.pl

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

ODPOWIEMY CI W PRZECIĄGU 24 GODZIN

    Administratorem podanych danych osobowych jest Deska Design Wojciech Samiło , dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem i udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.

    Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajdują się w Polityce prywatności i cookies.