Kontakt

SHOWROOM GDAŃSK

Aleja Grunwaldzka 303
gdansk@deskadesign.pl

Marek Gołdyn
+48 507 211 611
marek@deskadesign.pl

Katarzyna Kryńska
+48 501 506 678
katarzyna@deskadesign.pl

Barbara Żmudzińska
+48 507 211 811
barbara@deskadesign.pl

SHOWROOM GDYNIA

ul. Wielkopolska 268
gdynia@deskadesign.pl

Anita Płonka
+48 509 622 542
anita@deskadesign.pl

Karolina Krupniewska
+48 514 965 849
karolina@deskadesign.pl

Magdalena Mioskowska
+48 502 067 557
magda@deskadesign.pl

SHOWROOM POZNAŃ

ul. Czechosłowacka 104 A
+48 501 935 111
poznan@deskadesign.pl

Stanisław Piechnik
+48501935133
stanislaw@deskadesign.pl

Maciej Walczak
+48501935111
maciej@deskadesign.pl

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

ODPOWIEMY CI W PRZECIĄGU 24 GODZIN

    Administratorem podanych danych osobowych jest Deska Design Wojciech Samiło , dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem i udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.

    Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajdują się w Polityce prywatności i cookies.