Skip to main content

Deska Design to przestrzeń, w której cały czas wiele się zmienia. I za to właśnie Klienci uwielbiają to miejsce!

Dzięki współpracy z genialnymi Partnerami, możemy stale proponować nowości ze świata designu. Tym razem postawiliśmy na panele stalowe od Jelly Design! Zobaczcie jak prezentują się te produkty i w jakich aranżacjach możecie je zastosować!

Czym są panele stalowe?

To przede wszystkim produkt, który doskonale sprawdzi się na: ścianach, sufitach czy meblach. Dzięki różnorodnym strukturom, każdy panel prezentuje się unikatowo i dodaje smaku każdemu wnętrzu.

W zależności od rodzaju panela oraz stylu wnętrza, możemy stworzyć efekt wody czy pokoju luster. Różnorodność fal zapewnia nam wiele możliwości zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz! Tak – panele stalowe możemy zastosować także na zewnątrz budynku, m.in. na tarasie czy w ogrodzie zimowym.

Wielu zaprzyjaźnionych z nami architektów wykorzystuje panele stalowe nie tylko w projektach indywidualnych, ale także przestrzeniach komercyjnych, m.in. w restauracjach, salonach medycyny estetycznej, w salach weselnych czy przestrzeniach sklepowych. Niezależnie gdzie się pojawiają, panele stalowe tworzą niesamowity, a wręcz futurystyczny efekt.


Panele stalowe – jak przygotowujemy panele do montażu?

Proces ten jest indywidualny i zależny przede wszystkim od projektu. Panele docinamy do właściwych wymiarów i w zasadzie są one gotowe do montażu. Jednak zanim to zrobimy, Klient ma możliwość wybrania m.in. wielkości fal lub innych różnorodnych kształtów na specjalne zamówienie, takich jak: łuki, wywinięcia czy specjalne wygięcia.

Panele stalowe a wykończenie

Paleta możliwości kolorystycznych paneli jest obszerna, ale na uwagę zasługuje również to, że Klient ma możliwość wyboru rodzaju powłoki, m.in. połysk, mat, satyna czy efekt szczotkowania. To daje nam niezliczone możliwości aranżacji paneli we wnętrzu, według potrzeb, gustu, a także projektu.

Jak powstają panele stalowe?

Panele stalowe powstają w procesie technologicznym gięcia stali. Proces ten polega na trwałym odkształceniu metalu, nadając jej określone krzywizny. Co ważne, nie powoduje to żadnej zmiany grubości materiału czy obniżenia jego trwałości.


Jeśli jesteś projektantem, architektem lub po prostu urządzasz własne wnętrze, zapraszamy Cię do Deska Design, abyś na żywo mógł zobaczyć piękno i potencjał tego materiału. Dotknij luksusu i zatop się w tych nietuzinkowych kształtach! Już dziś możesz obejrzeć panele stalowe w obu naszych showroomach:

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 303
Gdynia, Wielkopolska 268