Skip to main content

Nowość w Deska Design – meble ogrodowe i akcesoria do aranżacji tarasów można już oglądać na żywo w naszym showroomie w Gdańsku! Wszystko za sprawą współpracy z firmą Garden Space – pierwszą polską firmą multibrandową, oferującą wiodące i ekskluzywne wyposażenie outdoorowe dla wymagających Klientów! Jakie produkty od Garden Space znajdziecie w naszej ofercie? Jak zamawiać, na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jakie meble ogrodowe znajdziesz w Deska Design?

Od lat zajmujemy się tarasami – współpracujemy z cenionymi producentami desek tarasowych, od drewna po kompozyt! Pasja do tarasów i szeroko pojętego outdooru zachęciła nas do kolejnego kroku – tym razem design przestrzeni ogrodowych, tarasowych i balkonowych. Dzięki współpracy z firmą Garden Space już na stałe goszczą u nas ekspozycje przepięknych mebli ogrodowych, które można na miejscu przetestować.

Na hasło „DESKA5” otrzymujesz 5% rabatu na produkty Garden Space!!
* z wyłączeniem jacuzzi, outletu i zamówień ze szwalni. 

Co jeszcze od Garden Space?

Oprócz wyżej wspomnianych gotowych zestawów mebli ogrodowych, które oczywiście sprawdzą się również na tarasie, przy basenie czy na patio, znajdziecie u nas stoły i krzesła ogrodowe, fotele, leżaki, fotele wiszące, parasole ogrodowe, skrzynie, siedziska, zadaszenia, akcesoria dekoracyjne i wiele więcej!

Meble ogrodowe – personalizacja

Czy wiesz, że wiele z modeli mebli ogrodowych, możesz personalizować? Dobieraj tkaniny, okucia, rodzaj wykończenia i ciesz się wymarzoną aranżacją swojej ogrodowej przestrzeni. A jeśli nie masz na nią pomysłu, nasze architektki krajobrazu stworzą dla Ciebie wizualizację ogrodu i pomogą przy wyborze wyposażenia. My z przyjemnością zajmiemy się doborem desek tarasowych, a także realizacją wizji – aż po montaż i konserwację.

Jak widzisz w Deska Design kompleksowo urządzisz swoją zewnętrzną przestrzeń 🤎

Odezwij się do nas! Kliknij i przejdź do kontaktu 🫵

I oczywiście nie zapomnij o kodzie rabatowym „DESKA5”, w którym otrzymujesz 5% rabatu na produkty Garden Space!!