Kolekcja norweskiej firmy Boen, która w ostatnim miesiącu pojawiła się na rynku, stanowi odświeżenie i urozmaicenie zeszłorocznej oferty. Nowych rozwiązań i wykończeń, co prawda, nie jest wiele, lecz bardzo dobrze wpisują się w potrzeby rynku oraz aktualne trendy. Znajdziemy w niej przede wszystkim naturalne, rustykalne podłogi, mniej lub bardziej bielone dęby oraz ciekawe odcienie szarości i niebieskiego, które z pewnością wpiszą się w nowoczesny i loftowy styl. Absolutną nowością jest barwiony orzech amerykański wykończony twardym lakierem Live Pure, który nigdy wcześniej nie pojawiał się na rynku. W kolekcji przede wszystkim uderza naturalność wszystkich desek warstwowych i litych, szczególnie jeśli chodzi o strukturę. Jeśli uważacie, że nie widać tego na zdjęciach, serdecznie zapraszamy do salonu na ul. Wielkopolskiej 268 w Gdyni, gdzie będziecie mogli sprawdzić naszą prawdomówność. W gdańskim salonie nowa ekspozycja pojawi się w ciągu najbliższego miesiąca.
Mamy dla Ciebie największy wybór podłóg drewnianych w trójmieście. 15 lat doświadczenia sprawi, że poczujesz się u nas jak w domu:) Zapraszamy, z nami wybór podłogi będzie łatwy i przyjemny.
Szukasz pomocy w wykończeniu swojego wnętrza? Skorzystaj z wielkiego doświadczenia i umiejętności Anity i Natalii.
Pokażę Wam dzisiaj piękną jodłę francuską. Przy współpracy z @mattar_pl mamy okazję uszczęśliwić kolejnego klienta. Na jednym z gdańskich osiedli w Bulvar Apartaments, który wyróżnia się niesamowicie doskonałą lokalizacją, - tuż obok malowniczego parku i magicznej bałtyckiej plaży.
Nowy rok, nowy showroom , nowe wyzwania!