Skip to main content

Ciekawi Cię, co dzieje się w Deska Design, kiedy akurat nie jesteś u nas w odwiedzinach? Dzieje się sporo! Za sprawą naszych Partnerów, z którymi chętnie podejmujemy ciekawe projekty! Współpracujemy nie tylko z architektami i projektantami – uwielbiamy też pokazywać to, co Deska Design ma w sobie najlepszego. A co ma najlepszego? Wspaniałe, ponadczasowe produkty do wykończenia i aranżacji wnętrz oraz wykwalifikowany zespół doradców handlowych, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Dni Otwarte w Deska Design

 

Dlatego też już 25 listopada, wraz z zaprzyjaźnioną Szkołą Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa organizujemy Dni Otwarte w Deska Design! Każdy, kto chce i ma taką potrzebę, może przyjść i zainspirować się najnowszym wzornictwem, jakością materiałów i sprawdzić, co obecnie w branży piszczy. Z chęcią opowiemy o tym co nieco!

 

Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą, dlatego też chętnie zapraszamy do naszych przestrzeni młodych, utalentowanych twórców projektów, którzy we wnętrzach Deska Design mogą się prawdziwie zainspirować! Przebywanie wśród tak ogromnej gamy materiałów może co prawda przyprawić o zawrót głowy, ale spokojnie – nasi doradcy szkoleniowi usystematyzują tę wiedzę! Tym razem będziemy gościć uczniów i absolwentów Szkoły Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa. 

 

Dni Otwarte w Deska Design

 

Gwarantujemy, że każdy kto przyjdzie do naszego showroomu, wyjdzie bogatszy nie tylko o najnowsze próbki i katalogi produktowe, ale przede wszystkim o wiedzę i unikatowe doświadczenia. Co więcej, pokażemy Wam możliwości współpracy z nami na bazie naszego asortymentu.

 

Po prostu przyjdźcie i sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!
Widzimy się już 25 listopada!