Skip to main content

Nie zawsze klasycznie, nie zawsze bardzo nowocześnie!

To właśnie uwielbiamy w naszej pracy, że każda realizacja różni się od poprzedniej, nawet gdy materiał jest ten sam.
Dziś przychodzimy do Was z realizacją niesamowitą! Realizując to zamówienie dla Klienta mieliśmy wrażenie, że przenosimy się nieco w czasie. Spójrzcie na ten wyjątkowy taras i przekonajcie się sami o jego magii.

Przed realizacjąPo realizacji

 

Tu można przenieść się w czasie – taras kompozytowy Lenta

Jak można uzyskać taki efekt? Jak stworzyć w swoim otoczeniu miejsce, które wykorzystuje jedną z nowocześniejszych technologii, a jednocześnie doskonale wpisuje się w cudowny, rustykalny klimat?
Wykorzystaliśmy do tej realizacji deskę kompozytową naszego partnera – firmy Lenta. Szczególną uwagę zwraca kolor deski tarasowej, która idealnie wpisuje się w jesienne klimaty. Jednocześnie brak popularnych teraz ryflowań sprawia, że taras ten zyskuje jeszcze naturalniejszy efekt. Dzięki temu możemy wrócić myślami do dawnych czasów, kiedy to przesiadywaliśmy na „ganku” u naszych dziadków.

Taras Deska DesignTaras Deska Design

 

Montaż tarasu

Klienci, dla których realizowaliśmy ten projekt uprzedzili nas, że obecny taras będzie trzeba zdemontować. Montażyści, po wstępnym rekonesansie postanowili, że nie tylko zerwą kafle, które do tej pory wypełniały taras, ale również zrobią nową wylewkę, aby deski kompozytowe miały solidne podłoże. Na zdjęciach widzimy proces wykonywania hydroizolacji, aby uchronić taras przed gromadzeniem się wilgoci, a co za tym idzie – uszkodzeń mechanicznych. Tym charakteryzuje się współpraca z nami, że do każdego etapu realizacji podchodzimy w sposób profesjonalny, a przede wszystkim odpowiedzialny. Dlatego podejmujemy czasem radykalne decyzje, aby uzyskać 100% zadowolenie Klienta i jakość naszych produktów i usług na lata.

Taras Deska DesignMontaż tarasu Deska Design

 

Nasz zaufany zespół specjalistów

Nie tylko profesjonalny montaż, ale także współpraca z doświadczonymi doradcami handlowymi to pierwsze kroki do wspólnego sukcesu. Dlatego z przyjemnością doradzamy, ale nie boimy się też odradzać. Staramy się wybrać dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania wnętrzarskie, dostosowane do warunków, jak i sposobu użytkowania powierzchni przez nas montowanych. Opiekunem tej realizacji jest nasz doradca handlowy z gdańskiego showroom`u Deska Design – Iga Messyasz, która z przyjemnością opowie więcej na temat projektu.

 

Iga zaprasza do kontaktu!
+48 507 211 811
iga.messyasz@deskadesign.pl
Iga Messyasz

 

Lokalizacja: Owink, k. Swornychgaci