Skip to main content

Corian – nowoczesne blaty i meble

Deska Design to miejsce, w którym znajdziesz więcej niż design. To przestrzeń dla nowości, innowacyjności i zaskakujących produktów. A wszystko to opatrzone dobrym stylem 🙂 Właśnie z tej okazji 7 czerwca w Deska Design odbył się wspaniały event „Corian Style”, zorganizowany przez oficjalnych dystrybutorów corianu w Polsce – firmę CorMania i CCI.

Wydarzenie zgromadziło wiele osób z branży wnętrzarskiej – architektów, projektantów, wykonawców, dekoratorów, którzy chcieli na żywo zobaczyć ten innowacyjny materiał. Ekspozycje przygotowane przez organizatorów przewyższyły oczekiwania naszych gości, ale także nasze. Przepiękne umywalki i blaty z corianu idealnie wypełniły przestrzeń naszego showroomu w Gdańsku!

CorMania Radosław Mania to zdecydowanie, niekwestionowany ekspert w obszarze zastosowania Corianu we wnętrzach prywatnych i komercyjnych. 20 lat pracy z tym materiałem to nieustanne podążanie za potrzebami rynku. Firma łączy niepowtarzalny design z funkcjonalnością, oferując szkic oraz realizację projektów związanych z elementami wyposażenia wnętrz, takimi jak blaty z corianu, szafki, lady recepcyjne, czy umywalki.

W swojej codziennej pracy, CorMania wykorzystuje najlepsze materiały i nowatorską, norweską technologię kompozytową najnowszej generacji dającą szerokie możliwości projektowe i użytkowe. Corian® bowiem to jedyny taki materiał płytowy, który świetnie sprawdza się również jako baza pod blaty do kuchni, ściany prysznicowe i wanny, jak również pod blaty laboratoryjne.

Jeśli Ty również chcesz zobaczyć corian na żywo lub dzięki jego niezwykłemu designowi urządzić swoje nowoczesne wnętrze, przyjdź do Deska Design Gdańsk, przy Al. Grunwaldzkiej 303!

Nasi doradcy handlowi z przyjemnością pomogą przy wyborze!