Skip to main content

Szkolenia dla architektów w Deska Design w mijającym roku

Ostatnio w Deska Design sporo się dzieje. Nasza przestrzeń to nie tylko świetna okazja dla Klientów, aby na żywo zobaczyć interesujące ich modele podłóg. Ku ogromnej radości naszego zespołu, ale także zaprzyjaźnionych z nami twórców wyjątkowych wnętrz, zintensyfikowaliśmy organizację wyjątkowych w swoim charakterze spotkań. Dlaczego tak chętnie organizujemy spotkania dla architektów i czy cieszą się one popularnością wśród lokalnych projektantów?

Szkolenia dla architektów w Gdynia

Nasze showroomy odwiedza mnóstwo osób. Są to przede wszystkim Klienci, chcący poznać najnowsze trendy aranżacyjne i wybrać idealną podłogę do swojego wnętrza. Bardzo często przychodzą w asyście architektów, którzy na architekturze wnętrz znają się najlepiej. Mamy to szczęście, że z wieloma architektami znamy się doskonale – współpracujemy od lat i wspólnie działamy na rzecz przestrzeni naszych wspólnych Klientów. Oni dostarczają wizję i wspaniałe projekty wnętrz, my najlepsze produkty. Bardzo cenimy taką współpracę i właśnie dlatego szkolenia dla architektów są dla nas niezwykle istotną częścią naszej codziennej pracy. Co więcej, szkolenia dla architektów to nie tylko spotkania z architektami czynnie działającymi w branży, ale także osobami, które w niedalekiej przyszłości marzą o tym zawodzie. Deska Design inspiruje do działania wszystkich, którzy pasjonują się wyjątkowymi aranżacjami wnętrz.

Szkolenia dla architektów Gdańsk

Tworzone przez architektów wnętrza wyróżniają się dopracowaniem i starannością. Nie można więc zapominać o detalach, które uzupełniają każdą aranżację. Niedawno w naszym showroomie w Gdańsku mieliśmy przyjemność organizować szkolenia dla architektów z pracowni architektonicznej P2 Pikiel & Piltz. Dziewczyny miały okazję porozmawiać z Kasią o wszystkich produktach, które możemy wspólnie zaoferować naszym Klientom. Rodzaje podłóg drewnianych, poszczególne dekory i charakterystyka desek – tej wiedzy nie mogło zabraknąć. Szkolenia dla architektów to nie tylko poznawanie wiodących produktów, ale także ich specyfikacja. To niezwykle ważne, aby wiedzieć, jakie parametry podłogi można dostosować do potrzeb wnętrza oraz gustu Klienta.

Jakiś czas temu gościliśmy u nas także uczestników zajęć w Szkole Praktyków. Padło mnóstwo pytań na temat naszych produktów, na które odpowiedziała nasza niezastąpiona Anita Płonka z showroomu w Gdyni.

Szkolenia dla architektów z wiodącymi producentami podłóg drewnianych

Szkolenia dla architektów to istotna część naszego rozkładu pracy, jednak nie siadamy na laurach i sami bardzo chętnie się szkolimy! Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć przedstawiciela marki Chapel Parket, która jest naszym partnerem od wielu lat! Podłogi tej firmy, które możemy dostarczać naszym Klientom do ich wyjątkowych aranżacji to prawdziwa perełka na rynku podłóg drewnianych. To wielka przyjemność poznawać zupełnie nowe produkty, a także ​​tajniki produkcji, wykańczania oraz wybarwiania desek!

Szkolenia dla architektów Poznań

Poznań również nie spoczywa na laurach i szkoli się intensywnie z innowacyjnych produktów w branży wnętrzarskiej. Handlowcy z Poznania mieli okazję gościć u siebie przedstawiciela firmy Teja, który przedstawił ich flagowe produkty – listwy przypodłogowe, których idea polega na nieprzecinaniu zewnętrznej warstwy polipropylenu podczas docinania kątów. Mieliśmy okazję zobaczyć specjalną gilotynę, którą wykorzystuje się do cięcia listew!

Szkolenia dla architektów z marką Cosentino

Absolutnie wyjątkowym wydarzeniem było szkolenie zorganizowane w ramach cyklu Akademia Architekta Deska Design z marką Cosentino. Architekci oraz nasz zespół mieli okazję poznać wyjątkową kolekcję kamieni naturalnych, a także dwa nowe produkty: Silestone – konglomeraty kwarcowe oraz Dekton – spieki kwarcowe. Szkolenie zakończyło się konkursem przygotowanym przez firmę Cosentino, w którym do wygrania były znakomite produkty pielęgnacyjne tej marki. To szkolenie otwiera cykl spotkań z architektami, w którym Deska Design pragnie przybliżyć projektantom nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie, dostępne w naszych showroomach.

Czy organizujemy szkolenia dla architektów “na zamówienie”?

Z przyjemnością gościmy u siebie Klientów, architektów i wszystkie osoby zainteresowane designem. Jeśli pracownia prosi nas o organizację szkolenia dla architektów, z przyjemnością umawiamy się na konkretny termin spotkania i aranżujemy je w jednym z naszych showroomów. Musimy tylko dopasować nasz kalendarz do potrzeb zainteresowanych!

Jeśli zatem chcielibyście zorganizować szkolenie produktowe dla swojej pracowni lub potrzebujecie przestrzeni do edukacji w zakresie designu, showroomy Deska Design służą swoją przestrzenią! Wystarczy, że napiszecie do nas e-mail z informacją, a z pewnością wspólnie ustalimy dogodne warunki realizacji takiego spotkania.

Leave a Reply