Skip to main content

Klienci często pytają, co w momencie, kiedy podłoga jaką wybrali, nie będzie pasowała do warunków wnętrza. Odpowiadamy wtedy zdecydowanie, że nie bierzemy takiego scenariusza pod uwagę.

Dlaczego?

Bo przez cały proces wyboru, a później zakupu, przeprowadzamy Klienta z zachowaniem najwyższej staranności. Każda realizacja jest przez nas zaopiekowana od samego wejścia Klienta do showroomu, aż do montażu, jak również po nim. Staramy się być na bieżąco z tym, co Klienci sądzą o swojej nowej podłodze i czy nic niepokojącego się z nią nie dzieje, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z Klientami również po wykonaniu kompleksowej usługi. 

 

 

Z życia Klienta

 

Spędzamy czasem godziny na omawianiu całego procesu, a nawet jedziemy wspólnie na budowę, aby poznać warunki, jakie panują w pomieszczeniach! Nasi doradcy handlowi przeprowadzają obszerny wywiad z Klientem, aby wybór był trafny i satysfakcjonujący! Musimy znać szczegóły techniczne budynku, aby dobrać odpowiednie elementy wyposażenia, takie jak podłogi, drzwi, schody, listwy czy sztukaterie.

 

Z życia Klienta


Poszukujesz elementów wykończenia wnętrz, które odpowiadają potrzebom Twojego domu i potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Koniecznie odwiedź Deska Design i pozwól naszemu doradcy handlowemu zaopiekować się Twoim projektem!