Newsletter

Bautech – posadzki dekoracyjne i żywiczne

Podłogi są naszym konikiem, dlatego stale poszukujemy nowych, ciekawych i trwałych rozwiązań do wykończenia posadzki. Teraz oprócz podłóg drewnianych, laminowanych i winylowych w naszej ofercie pojawiły się posadzki dekoracyjne (tzw. mikrocementy) i żywiczne marki Bautech.

Posadzki dekoracyjne to trwałe i niewymagające rozwiązanie do każdego wnętrza. Równie dobrze sprawdzi się w mieszkaniu, co w hotelu czy restauracji. Daje nieograniczone możliwości, ze względu na mnogość kolorów i wykończeń (możliwość przecierania/mieszania kilku kolorów oraz tworzenia indywidualnych wzorów; różne stopnie połysku oraz charakter posadzki). W naszej ofercie znajdziesz cienkowarstwowe masy dekoracyjne, polerowany beton, klasyczne posadzki przemysłowe, żywice epoksydowe oraz posadzki do złudzenia przypominające marmur i granit.

Zaletą tych rozwiązań jest niewątpliwie wysoka odporność na ścieranie i uszkodzenia, łatwość w pielęgnacji oraz możliwość zindywidualizowania efektu końcowego. Dodatkowo masy Bautech Creativo mogą być aplikowane na praktycznie każdej nawierzchni, w tym drewno, beton (schody), kafle, płyty g-k. Pozwala to na zmianę wyglądu ściany lub dowolnego mebla.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta oraz w naszych showroomach w Gdańsku, Gdyni i Poznaniu. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z realizacji:)