Skip to main content

Deska Design z wizytą w BAGNARA True Stones  , ITALY

[vc_empty_space height=”50px”]

? Deska Design z wizytą w  BAGNARA True Stones

Podczas targów kamienia „Marmomac 2019” we włoskiej Weronie mieliśmy również przyjemność odwiedzić siedziby największych dostawców kamienia naturalnego. Jednym z nich jest marka Bagnara.

 

[vc_single_image image=”28638″ img_size=”large” css=”.vc_custom_1573637922173{margin-bottom: 35px !important;}”]

> BAGNARA o sobie:
Wszystko zaczęło się w 1948 roku, kiedy Nicola Bagnara założył małą firmę kamieniarską w Appiano w północnych Włoszech. Wytrwałość, ciężka praca i wielka pasja do kamienia naturalnego pozwoliły nam w ciągu trzech pokoleń wyrosnąć na jedną z najbardziej rentownych międzynarodowych firm zajmujących się produkcją kamienia naturalnego na świecie. Wyróżniają nas nie tylko liczne lokalizacje w północnych Włoszech (wokół Werony), ale także wydajna, międzynarodowa sieć dystrybucji, która działa m.in. w Australii, Skandynawii, Korei Południowej, USA, Afryce i Brazylii. Ciągle się rozwijamy, ale nasza tradycyjna firma nadal pozostaje firmą rodzinną i społecznie zaangażowaną.

[vc_empty_space height=”50px”]

> Jesteście ciekawi jak wygląda wnętrze SHOWROOMU oraz fabryki Bagnara True Stones ?
Zapraszamy do galerii ?

ZOBACZ NASZE GALERIE

ZDJĘCIA> Krystian . BizzBuzz.pl

[vc_single_image image=”28641″ img_size=”large”]
[vc_single_image image=”28647″ img_size=”large”]
[vc_empty_space height=”50px”]

INNE TEMATY

[edgtf_blog_list type=”boxed” number_of_columns=”3″ space_between_columns=”small” order_by=”rand” order=”ASC” featured_image=”yes” image_size=”landscape” title_tag=”h6″ post_info_section=”no” pagination_type=”load-more” number_of_posts=”3″ category=”nowosci” excerpt_length=”20″]