fbpx

Newsletter

Home  /  Wydarzenia / targi   /  Deska Design na 4 Design Days 2018

Deska Design na 4 Design Days 2018


​W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbyła się III już edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Głodni nowinek i świeżego designu wyruszyliśmy do Katowic. Wielkie przestrzenie, mnogość wystawców to już standard przy tego typu wydarzeniach. Jednakże mamy wrażenie ze design staną w miejscu od 2-3lat. Pojawiają się delikatne liftingi i kopie kopi dobrego wzornictwa które pojawiało się kilka lat temu na np. Milano Design Week czy podobnych.

Na 4 Design Days nie mogło zabraknąć firm z którymi współpracujemy
Hypnos, Chapel Parket, Bautech Futura czy Creadoor.

Nie umknęły tez naszej uwadze ciekawe stanowiska min. J.P.Pilch, Moric, Intercasa, Reckli, Vigo, Finsa, Hetta Supply 

4 DESIGN DAYS o sobie : 4Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. W 4 Design Days 2017 udział wzięło blisko 5 tys. gości biznesowych (w tym 300 prelegentów) oraz 20 tys. zwiedzających w weekend dni otwartych. Podczas tych 4 dni odbyły się niezwykle ciekawe dyskusje, wciągające prezentacje i wykłady, gale rozdania nagród dla branży (Property Design Awards 2016 oraz Housemarket Silesia Awards 2016), wystawy, ekspozycja ponad 250 wystawców, a ponadto teatr, kino i design. Naszym celem oraz ambicją jest, aby III edycja 4 Design Days była jeszcze lepsza i większa, zarówno pod kątem wystawców, jak i wkładu merytorycznego oraz jakości debat i spotkań.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Post a Comment

*

code

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Instagram