Drzwi i klamki

Drzwi

Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne realizowane na indywidualne zamówienie. Drzwi o nowoczesnej formie i klasycznym stylu to kolekcje dające możliwość wystroju w każdym wnętrzu. Oferujemy wykończenia w bogatej kolorystyce RAL, NCS oraz stosujemy materiały czerpiąc z piękna natury różnego rodzaju forniry. Z pośród szerokiej oferty, każdy klient ma możliwość realizacji zamówienia wg. własnego projektu, wzoru kreując swój własny styl. Ideą firmy jest solidność, jakość dlatego opracowana technologia produkcji spełnia najwyższe wymagania.

Klamki

Klamki są często niedocenianym elementem drzwi, ale odpowiednio dobrane stanowią nie tylko ich ozdobę, ale i całego wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór klamek w różnych kształtach, wielkościach i kolorach. W ofercie posiadamy klamki na krótkich i długich szyldach oraz klamki na rozetkach. Wybierając klamkę przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na miejsce jej zastosowania oraz jej wzór, tak aby komponowała się zarówno ze skrzydłem drzwiowym, jak i z wystrojem pomieszczenia.

 

PRODUCENCI

Cal

Firma CAL to przedsiębiorstwo rodzinne z Suwałk, której produkty są dostępne nie tylko w całej Polsce, ale również za granicą: w Anglii, Niemczech, na Litwie, w Skandynawii czy w Kanadzie. Od ponad 30 lat wykonuje najwyższej jakości drzwi drewniane - wewnętrzne i zewnętrzne. Ambasador Budownictwa Pasywnego uhonorowany prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami - za jakość, fachowość i profesjonalizm. Najbardziej innowacyjny producent w branży, którego rozwiązania stają się standardami na rynku.

Etsso

Firma ETsso specjalizuje się we wzornictwie podłóg drewnianych. Specjalnie opracowane kolekcje podłóg wyróżniają nas z spośród wielu produktów na rynku. Każdy klient ma możliwość tworzenia własnej kolekcji oraz decydowania o wyglądzie swojej podłogi czy schodów. Technologia produkcji zapewnia najwyższą jakość naszym wyrobom przechodząc odpowiedni cykl poprzez sezonowanie, suszenie oraz obróbkę na nowoczesnym parku maszynowym.

Leon

Chcemy sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów, dlatego z pasją realizujemy śmiałe autorskie pomysły podnoszące rangę firmy na rynku polskim i zagranicznym. Współpraca z architektami, autoryzowanymi sprzedawcami i montażystami - to nasza gwarancja profesjonalizmu, a realizacja prestiżowych obiektów potwierdza niekwestionowaną jakość i precyzję. Troszczymy się o swoich klientów, starając się spełniać ich najbardziej śmiałe oczekiwania. Zapewniamy rzetelną i partnerską współpracę, krótkie terminy realizacji zamówień, wykonawstwo produktów „na wymiar” oraz fachowy montaż i konkurencyjne ceny. Specyfiką firmy jest tworzenie wyrobów łączących aluminium, drewno i szkło, co w nowoczesny sposób pozwala kształtować przestrzenie mieszkalne i biurowe.