Oświetlenie

Lampy

​Oświetlenie ma bagatelny wpływ na ostateczny wygląd mieszkania.
Odpowiednio dobrane światło wpływa na nasz nastrój i samopoczucie, a dodatkowo nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru i klimatu.
Dlatego warto postawić na oryginalne i finezyjne lampy wykonane hand made. Nietuzinkowe oświetlenie może całkiem odmienić wnętrze i sprawić, że nabierze ono ciekawego wyrazu. Lampy podkreślają poszczególne elementy pomieszczeń, a jednocześnie tworzą przytulny klimat, ułatwiają odpoczynek i relaks w domowym zaciszu. To również codzienna dawka inspiracji w biurach i gabinetach.

 

 

PRODUCENCI

Harla

Famlight

Ręczna robota i detale FAMLIGHT jest rodzinną firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem i pasją do szkła. Nasza marka powstała z myślą połączenia piękna światła oraz szkła , wykończonego metalem ręcznie tłoczonym.

Migaloo

Migaloo - w dosłownym tłumaczeniu " biały gość" to aborygeńska nazwa wieloryba albinosa, który pływa u wybrzeża Australii. Jest to jedyne zwierzę widoczne z pokładu samolotu. Piękne, wyjątkowe i majestatyczne, wyróżniające się swoją aparycją w sposób wręcz magiczny na tle kolorowego oceanu. Ta historia zafascynowała projektantkę i pasjonatkę flory i fauny oceanicznej Monikę Błaszkowską do stworzenia marki wyposażenia wnętrz Migaloo home. Produkty znajdujące się w ofercie to inspirowane naturą unikane, wysokiej jakości przedmioty. Szczególny nacisk w projektowaniu został położony na surowiec, z którego wykonywane są produkty: piasek, granit, mika, naturalny drewno dębowe, wiklina oraz kora dębów korkowych stanowią wspólny mianownik naturalnych materiałów dla różnorodnego designu produktu. Dział oświetleniowy stanowią lampy dekoracyjne oraz dziecięce. Oprawy były prezentowane na wystawach designu w Sofii, Zagrzebiu oraz Mediolanie. Druga część oferty to produkty meblowe wykonane z kompozytu Migaloo rock. Jest to sandwich składający się z specjalistycznej dedykowanej produkcji dla Migaloo lekkiej sklejki liściastej, paneli korkowych w różnych wersjach kolorystycznych oraz warstw wykończeniowych grubowarstwowych: żywic epoksydowych i cienkowarstwowych - lakierów poliestrowych. W 2018 roku firma zaprezentuje swoje produkty na wielu prestiżowych targach branżowych m.in. Index w Dubaju, High End Luxury Furniture Fair New York City, Maison&Object Paris.