fbpx

Newsletter

Ogród

Donice ogrodowe

Donice ogrodowe to nieodzowny element wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Powinny spójnie pasować do stylu naszej przestrzeni, odpowiednio eksponować rośliny i zapewniać im prawidłowe warunki rozwoju. Donice ogrodowe są doskonałe, kiedy łączą w sobie takie cechy jak trwałość, wygodę użytkowania i stylowy wygląd. Oferujemy donice betonowe, które idealnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, jak również piękne, białe donice z polipropylenu (technorattanu).

Stoliki

Stolik ogrodowy to nieodzowny element w ogrodzie czy na tarasie. Dzięki niemu stworzysz unikalną aranżację swojej przestrzeni na zewnątrz. Z nami wybierzesz idealny model by posłużył na lata, a dodatkowo by stolik był praktyczny i wygodny.

 

 

PRODUCENCI

Obao

Produkty OBAO to niebanalna koncepcja estetyczna zamknięta w minimalistycznej formie. To luksus, harmonia oraz design z najwyższej półki w jednym. Dzięki meblom oraz donicom OBAO stworzysz unikalną aranżację ogrodu, tarasu czy patio: bliską naturze i ekskluzywną jednocześnie. Czekają na Ciebie lekkie, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pokrytego włóknem szklanym meble o opływowych kształtach. Takie, które pozwolą osiągnąć harmonię ze światem natury, stapiając się z otoczeniem w jedną, niebanalną całość. OBAO to także stoliki kawowe białe z tworzywa sztucznego o opływowych kształtach przypominających kamień. Te nowoczesne stoliki kawowe – zarówno białe, jak i w odcieniu z efektem rdzy, dopasują się do ogrodu niczym rękawiczka do ręki, nie zaburzając naturalnego charakteru zielonej przestrzeni. Idealnym dodatkiem stanie się designerski komplet kilku foteli: lekkich, eleganckich i zapewniających komfort siedzenia nawet podczas długiego pobytu na zewnątrz.

VHCT

VHCT to pierwszy producent betonu architektonicznego w Polsce. Nasze doświadczenie i kreatywność pozwoliły na stworzenie marki na europejskim poziomie. Najwyższe parametry techniczne i walory estetyczne to pasja, którą realizujemy w produkcji betonu architektonicznego. Zespół VHCT już od ponad 23 lat wykorzystuje swoją wiedzę, pasję i doświadczenie, by tworzyć unikalną technologię wykorzystywaną w produkcji płyt z betonu architektonicznego.