• ŚCIANA


Drewno

Drewno, będące łatwym w obróbce materiałem, idealnie nadaje się nie tylko, jako okładzina na podłogi, ale również ściany, zabudowy, czy nawet sufity. Nic w tym dziwnego, gdyż takie niestandardowe wykorzystanie desek drewnianych, pozwala wprowadzić do wnętrza więcej naturalności, zachowując jednocześnie jednolitość stylu wykończenia.


Beton architektoniczny

Beton - materiał, który dotychczas wykorzystywany był jako podstawowy budulec, coraz częściej gości na naszych ścianach jako element ozdobny, zwany betonem architektonicznym. Idealnie wpasowuje się w popularne ostatnio lofty i industrialne wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo betony w wielu kolorach, kształtach i formatach.


Listwy

Listwy przypodłogowe nie tylko służą do przykrycia szczelin dylatacyjnych, które muszą zostać zachowane między podłogą, ścianą. Coraz częściej postrzegane są jako element dekoracyjny, który nadaje wnętrzu określony charakter: klasyczny, rustykalny, czy też nowoczesny.


Kasetony naścienne

Częstym elementem ozdobnym w wykończeniu wnętrz są kasetony naścienne. Idealnie komponują się w salonie, holu czy sypialni sprawiają że pomieszczenia zyskują luksusowy sznyt i elegancję. Odpowiednie połączenie elementów ozdobnych drzwi i kasetonów daje możliwości tworzenia wnętrz o różnej estetyce i charakterze.