• PODŁOGA


Drewniana lita

Solidne, trwałe, naturalne – nie ma bardziej szlachetnej okładziny podłogowej. Mnogość rodzajów wykończenia i wymiarów pozwoli dopasować podłogę do Twoich oczekiwań. Tradycyjna deska lita to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie bliskość natury oraz tradycyjne, niezawodne rozwiązania. Bardzo często wybierana przez architektów, szczególnie do skandynawskich i klasycznych wnętrz oraz loftów.


Drewniana warstwowa

Podłogi warstwowe łączą ze sobą naturalność drewna z nowoczesną technologią. Ich konstrukcja zapewnia stabilność wybranej podłogi przez cały okres jej użytkowania. Warstwa wierzchnia drewna szlachetnego umożliwia jej renowację i sprawia, że nie sposób odróżnić tego rodzaju desek od podłóg litych.


Winylowa

Dzięki niezwykłej trwałości i nowej formie (płytki, panele z zamkiem, szczotkowana powierzchnia), zaczynają wypierać panele laminowane i zajmować ich miejsce. Są całkowicie odporne na wilgoć i wodę, mają dużą odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, są łatwe w montażu, a co więcej – dają możliwość wymiany pojedynczego panela już po ułożeniu.


Laminowana

Podłogi laminowane cechują się przede wszystkim trwałością, łatwością w utrzymaniu, a także szybkim montażem. Idealne rozwiązanie dla osób, które szukają prostego i stosunkowo taniego sposobu na wykończenie, czy też odświeżenie podłogi w mieszkaniu.