Newsletter

Idea

Wyróżnia nas design …. a łączy jedno – marzenie o tworzeniu niepowtarzalnego, unikalnego otoczenia – nietuzinkowego miejsca na ziemi.
Pragniemy uczestniczyć w procesie kreowania Twojego najbliższego otoczenia, dlatego asortyment dobieramy w sposób staranny i konsekwentny.
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów i dokładamy starań, aby nasze produkty charakteryzował nie tylko unikatowy kształt i forma.
Proponujemy Państwu produkty wyposażenia wnętrz, które są przede wszystkim funkcjonalne, ponadczasowe i wyjątkowe. Wierzymy, że człowiek ma w sobie naturalną potrzebę piękna, a co za tym idzie, chęć otaczania się pięknymi przedmiotami. Gustowne wnętrza są bowiem czymś więcej niż miłym dla oka przestrzeniami. To pierwszy krok do osiągnięcia ducha, równowagi i harmonii.W gustownie urządzonym wnętrzu wydajniej się pracuje i wygodnie odpoczywa.
Cóż więcej możemy powiedzieć? Chyba tylko tyle, że ukochaliśmy sobie piękny, nowoczesny design, a on z wzajemnością ukochał nas.

Showroom

Powiedz naszym produktom „sprawdzam”!
Dotknij podłogi drewnianej, sprawdź jej kolor z wybraną farbą ścian, usiądź wygodnie na kanapie, zobacz z bliska designerskie krzesła i fotele, zapal wybraną lampę, zobacz stół z litego drewna, zachwyć się obrazem i rzeźbą, zamknij i otwórz drzwi do swojego wnętrza… przekonaj się i wybierz design!
Serdecznie zapraszamy do naszego showroomu w Gdyni, Gdańsku lub Poznaniu. Przyjdź i swobodnie przyjrzyj się designerskim produktom przy filiżance dobrej kawy.
Relaks, wygoda, swoboda, poczucie estetyki – w Deska Design łatwiej zrozumieć te pojęcia. I łatwiej dokonać wyboru z profesjonalnymi doradcami.
Tworzymy Twoje wnętrze, tak jak lubisz.

Nasze realizacje

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Instagram